Transport

Transport

Transport naczepami chłodniczymi

Świadczymy kompleksową obsługę logistyczną produktów świeżych wymagających kontrolowanej temperatury na terenie Polski i Unii Europejskiej. Mamy 40-letnie doświadczenie na rynkach polskim i zagranicznym, obsługujemy m.in. zakłady z grupy Animex oraz grupy OSI. Obsługiwane grupy produktowe obejmują: artykuły nabiałowe, mięsne, garmażeryjne, przetwory rybne, tłuszczowe i inne. Do dyspozycji klientów są wykwalifikowane zespoły specjalistów czuwające nad szybkim i prawidłowym przebiegiem transportu żywności.

Transport naczepami plandekowymi

Prowadzimy również transport pod plandeką, w zależności od specyfiki przewożonych towarów oraz możliwości załadunkowych – boczny, górny, tylny. Głównym atutem tego rodzaju transportu jest łatwość i szybkość umieszczania ładunku na naczepie. Transportujemy najróżniejsze towary: sprzęt AGD, artykuły spożywcze, artykuły budowlane… Jesteśmy w stanie przewieźć dla Państwa praktycznie wszystko.

Transport ADR

Oferujemy również przewóz materiałów niebezpiecznych. Organizujemy przewozy ADR zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa, co gwarantuje maksymalne zminimalizowanie zagrożeń i zapewnia pełną efektywność. W firmie pracuje doradca ADR, który nie tylko nadzoruje zlecone przewozy materiałów niebezpiecznych, ale też służy swoją wiedzą i pomocą naszym klientom i podwykonawcom. Nasi doradcy ADR regularnie przechodzą szkolenia i zdają egzaminy państwowe przed komisją egzaminacyjną.

Kabotaż

Wykonuje usługi transportu kabotażowego na terenie UE zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zajmuje się nimi przeszkolony i wykwalifikowany personel. Daliśmy się już poznać jako rzetelny i wiarygodny przewoźnik. Świadcząc usługi kabotażowe, pamiętamy, że wewnątrzkrajowe drogowe przewozy rzeczy wykonywane w przyjmującym państwie UE przez przewoźnika, który nie ma siedziby w tym państwie, uznaje się za zgodne z przepisami, jeśli przewoźnik może przedstawić wyraźny dowód potwierdzający przewóz w przychodzącym ruchu międzynarodowym oraz każdy kolejny wykonany przewóz kabotażowy.