Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

KIEROWCA C+E W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM (CHŁODNIA i PLANDEKA)

Miejsce pracy: MORLINY

Zakres obowiązków:

  • przewóz towarów ciągnikiem siodłowym z naczepą (chłodnia lub plandeka)
  • praca na terenie Unii Europejskiej (m.in. Francja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania).

Naszym kierowcom oferujemy:

Staż wprowadzający do zawodu (3 miesiące) dla kierowców bez doświadczenia

Stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie transportowej

Zatrudnienie na podstawie mowy o pracę

atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + ryczałty + delegacje za podróż służbową)

pracę w elastycznych systemach np. 3/1, 6/2

Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor

Transport do pracy na koszt firmy, jeśli pojazd znajduje się za granicą

Szkolenia z ecodrivingu

Pracę zgodną z normami
i obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności,
  • badania psychologiczne  i zaświadczenie lekarskie,
  • karta kierowcy,
  • aktualna książeczka zdrowia (SANEPID),
  • podstawowy kurs ADR,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy powyżej 12 ton, ale nie jest to konieczne, istnieje możliwość doszkolenia,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze naczepy typu chłodnia,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu Transics,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym na potrzeby pracy kierowcy, nie jest to jednak warunek konieczny
  • dbałości o powierzony sprzęt i samochód.

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji,
należy kontaktować się z Pracownikiem działu logistyki Marcinem Cejmanem.
Tel. +48 539 868 085 marcin.cejman@mazury-trans.pl